Klik hier om een tekst te typen.

De samenstelling van de reeksen voor seizoen 2018-19   (op alfabetische volgorde)

Ereklasse

Declerck Gino - Bekegem

Dejonckheere Patrick - Roeselare

Dhaenens Walter - Eindhout

Driesen Luc - Deurne

Flyps Thibault - Bekegem

Sillen Max - Tongerlo

Staes August - Geel

Stas Rik - Tongerlo

Van Looy René - Deurne

Vandenberghe Marc - Bekegem

Vandewalle Daniël  - Bekegem

Vanwonterghem Aurelia - Bekegem

Vanwonterghem Guida - Bekegem

Willems Marcel - Geel

1ste Klasse

Cardon Nadia - Bekegem

De Bock Guy - Deurne

De Meyer Cindy - Deurne

Decomble Tilly - Bekegem

Foets Johan - Geel

Loomans Agnes - Deurne

Maene Marnix - Bekegem

Pauwels Lea - Geel

Plysier Koen - Roeselare

Thijs Charles - Deurne

Vandenberghe Sjouke - Bekegem

Vandoninck Hanny - Geel

Willems Wesley - Bekegem

Wittouck Hendrik - Roeselare

2de Klasse

Cerstiaens Roger - Eindhout

De Poorter Shirley - Bekegem

Decap Cindy - Bekegem

Declerck Ilse - Bekegem

Gijsen Glen - Tongerlo

Haesen Swa - Geel

Horemans Ludo - Geel

Jans Patrick - Geel

Janssen Kristel - Tongerlo

Keymis Ludgard - Tongerlo

Lambrechts Monique - Eindhout

Plysier Taylor - Roeselare

Schuurmans Annemie - Tongerlo

Van Genechten Louis - Eindhout

3de klasse

Alen Roger - Eindhout

Baeten Zeno - Geel

De Beuckelaer Denise - Geel

De Bock Matthias - Deurne

De Meyer Gerard - Deurne

De Meyer Guido - Deurne

De Meyer Kelly - Deurne

De Meyer Sandy - Deurne

De Rademaeker Hilde - Geel

Dewaele Bernard - Roeselare

Dijck Dirk - Eindhout

Ecran Johnny - Deurne

Ferson Mieke - Tongerlo

Govers Jack - Tongerlo

Haeseldonckx Jos - Eindhout

Huygens Jos - Eindhout

Keymis Rina - Tongerlo

Lodewijckx Marleen - Geel

Maene Johnny - Bekegem

Maes Johan - Tongerlo

3de klasse (vervolg)

Malomgré Jel - Deurne

Matthee Roger - Geel

Paepe Svetlana - Bekegem

Parys Francine - Deurne

Pauwels Fanny - Eindhout

Pottiez Quinten - Geel

Schepens Nicole - Deurne

Schollier Andy - Bekegem

Schollier Maurice - Bekegem

Segers Viviane - Eindhout

Thijs Philomena - Deurne

Van Hee Christine - Bekegem

Van Houtte Roger - Bekegem

Van Looy Jef - Deurne

Vande Bussche Henk - Bekegem

Vandewiele Willy - Bekegem

Vangenechten Joppe - Geel

Veres Gabriella - Bekegem

Verstraeten Jan - Tongerlo

Walschaerts Martin - Deurne

Jeugdklasse

De Bock Yana - Deurne

Dhaenens Nina - Eindhout

Hinoul Jonas - Geel

Sillen Floor - Tongerlo

Sillen Okke - Tongerlo

Van Genechten Jarne - Eindhout

Nota ;  de reeksen werden opgemaakt na de Algemene Vergadering van 16 juni 2018.

Al de schutters die minstens één wedstrijd hebben afgewerkt tijdens het vorige seizoen, zijn terug te vinden in deze lijsten.