Klik hier om een tekst te typen.

De samenstelling van de reeksen voor seizoen 2019-20   (op alfabetische volgorde)

Ereklasse

De Bock Guy - Deurne

Declerck Gino - Bekegem

Decomble Tilly - Bekegem

Dejonckheere Patrick - Roeselare

Driesen Luc - Deurne

Flyps Thibault - Bekegem

Plysier Koen - Roeselare

Sillen Max - Tongerlo

Staes August - Geel

Van Looy René - Bekegem

Vandewalle Daniël  - Bekegem

Vanwonterghem Aurelia - Bekegem

Vanwonterghem Guida - Bekegem

Willems Marcel - Geel

1ste Klasse

Cardon Nadia - Bekegem

De Meyer Cindy - Deurne

Dhaenens Walter - Eindhout

Foets Johan - Geel

Lambrechts Monique - Eindhout

Loomans Agnes - Deurne

Pauwels Lea - Geel

Plysier Taylor - Roeselare

Stas Rik - Tongerlo

Van Genechten Louis - Eindhout

Vandenberghe Marc - Bekegem

Vandenberghe Sjouke - Bekegem

Willems Wesley - Bekegem

Wittouck Hendrik - Roeselare

2de Klasse

Cerstiaens Roger - Eindhout

De Poorter Shirley - Bekegem

Decap Cindy - Bekegem

Degryse Kelly - Roeselare

Govers Jack - Tongerlo

Horemans Ludo - Geel

Jans Patrick - Geel

Keymis Ludgard - Tongerlo

Maene Marnix - Bekegem

Schollier Andy - Bekegem

Schollier Maurice - Bekegem

Segers Viviane - Eindhout

Thijs Charles - Deurne

Van Doninck Hanny - Geel

3de klasse

Alen Roger - Eindhout

Baeten Zeno - Geel

Couwels Annemie - Bekegem

De Beuckelaer Denise - Geel

De Bock Matthias - Deurne

De Bock Yana - Deurne

De Meyer Gerard - Deurne

De Meyer Guido - Deurne

De Meyer Kelly - Deurne

De Meyer Sandy - Deurne

De Rademaeker Hilde - Geel

Dewaele Bernard - Roeselare

Dijck Dirk - Eindhout

Driesen Evy - Deurne

Dupont Christine - Roeselare

Ecran Johnny - Deurne

Florent Charles - Roeselare

Gijsen Glen - Tongerlo

Haeseldonckx Jos - Eindhout

Huygens Jos - Eindhout

Keymis Rina - Tongerlo

Lodewijckx Marleen - Geel

Maene Johnny - Bekegem

Maes Johan - Tongerlo

3de klasse (vervolg)

Malomgré Jel - Deurne

Matthee Roger - Geel

Paepe Nastja - Bekegem

Paepe Svetlana - Bekegem

Parys Francine - Deurne

Pauwels Fanny - Eindhout

Pauwels Josephine - Eindhout

Pipeleers Johnny - Eindhout

Schepens Nicole - Deurne

Schuurmans Annemie - Tongerlo

Thijs Philomena - Deurne

Van De Vreugde Leen - Eindhout

Van Houtte Roger - Bekegem

Van Looy Jef - Deurne

Vandewiele Willy - Bekegem

Veres Gabriella - Bekegem

Verstraeten Jan - Tongerlo

Walschaerts Martin - Deurne

Jeugdklasse

Coolen Yimo - Tongerlo

Dhaenens Nina - Eindhout

Foets Axel - Geel

Govers Ayden - Tongerlo

Govers Bam - Tongerlo

Hinoul Jonas - Geel

Plysier Gibsy - Roeselare

Sillen Floor - Tongerlo

Sillen Okke - Tongerlo

Van De Vreugde Lars - Eindhout

Willems Brix - Deurne

Nota ;  de reeksen werden opgemaakt na de Algemene Vergadering van 16 juni 2018.

Al de schutters die minstens één wedstrijd hebben afgewerkt tijdens het vorige seizoen, zijn terug te vinden in deze lijsten.