De samenstelling van de reeksen voor seizoen 2020-21   (alfabetisch)

Ereklasse

De Bock Guy - Deurne

Declerck Gino - Bekegem

Decomble Tilly - Bekegem

Dejonckheere Patrick - Roeselare

Driesen Luc - Deurne

Plysier Koen - Roeselare

Plysier Taylor - Roeselare

Sillen Max - Tongerlo

Stas Rik - Tongerlo

Van Looy René - Bekegem

Vandewalle Daniël  - Bekegem

Vanwonterghem Aurelia - Bekegem

Vanwonterghem Guida - Bekegem

Willems Wesley - Bekegem

1ste Klasse

Cardon Nadia - Bekegem

De Meyer Cindy - Deurne

Degryse Kelly - Roeselare

Dhaenens Walter - Eindhout

Flyps Thibault - Bekegem

Lambrechts Monique - Eindhout

Pauwels Lea - Geel

Schollier Andy - Bekegem

Schollier Maurice - Bekegem

Staes August - Geel

Van Genechten Louis - Eindhout

Vandenberghe Sjouke - Bekegem

Willems Marcel - Geel

Wittouck Hendrik - Roeselare

2de Klasse

De Poorter Shirley - Bekegem

Ecran Johnny - Deurne

Evans Phil - Deurne

Florent Charles - Roeselare

Foets Johan - Geel

Govers Jack - Tongerlo

Horemans Ludo - Geel

Loomans Agnes - Deurne

Jans Patrick - Geel

Keymis Ludgard - Tongerlo

Segers Viviane - Eindhout

Thijs Charles - Deurne

Van Doninck Hanny - Geel

Vandenberghe Marc - Bekegem

3de klasse

Alen Roger - Eindhout

Baeten Zeno - Geel

Bartholomeus Heidi - Geel

Coolen Yimo - Tongerlo

Couwels Annemie - Bekegem

Daens Reintje - Deurne

De Beuckelaer Denise - Geel

De Bock Matthias - Deurne

De Bock Yana - Deurne

De Meyer Gerard - Deurne

De Meyer Guido - Deurne

De Meyer Kelly - Deurne

De Meyer Sandy - Deurne

De Rademaeker Hilde - Geel

Decap Cindy - Bekegem

Delplancke Claude - Bekegem

Dewaele Bernard - Roeselare

Dhaenens Nina - Eindhout

Dijck Dirk - Eindhout

Driesen Evy - Deurne

Dupont Christine - Roeselare

Foets Axel - Geel

Gijsen Glen - Tongerlo

Haeseldonckx Jos - Eindhout

Heylen André - Eindhout

Huygens Jos - Eindhout

Keymis Rina - Tongerlo

 

3de klasse (vervolg)

Lenaers Eric - Geel

Lodewijckx Marleen - Geel

Maene Johnny - Bekegem

Maene Marnix - Bekegem

Maes Johan - Tongerlo

Malomgré Jel - Deurne

Matthee Roger - Geel

Paepe Nastja - Bekegem

Paepe Svetlana - Bekegem

Parys Francine - Deurne

Pauwels Fanny - Eindhout

Pauwels Josephine - Eindhout

Pipeleers Johnny - Eindhout

Schepens Nicole - Deurne

Schuurmans Annemie - Tongerlo

Sillen Floor  - Tongerlo

Thijs Philomena - Deurne

Van De Vel Nicky - Eindhout

Van Looy Jef - Deurne

Vandenbussche Henk - Bekegem

Vandewiele Willy - Bekegem

Vanginderen Terry - Geel

Verbruggen Dis - Eindhout

Veres Gabriella - Bekegem

Vernimmen Jurgen - Roeselare

Verstraeten Jan - Tongerlo

Walschaerts Martin - Deurne

Jeugdklasse

Coolen Yimo - Tongerlo

Dhaenens Nina - Eindhout

Foets Axel - Geel

Govers Ayden - Tongerlo

Govers Bam - Tongerlo

Hinoul Jonas - Geel

Plysier Gibsy - Roeselare

Sillen Floor - Tongerlo

Sillen Okke - Tongerlo

Van De Vreugde Lars - Eindhout

Willems Brix - Deurne

Nota ;  de reeksen werden opgemaakt na de Online Vergadering (wegens de Covid-maatregelen) van 24 juni 2021.

Al de schutters die minstens één wedstrijd hebben afgewerkt tijdens het vorige seizoen, zijn terug te vinden in deze lijsten.